Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 1 cm |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Electrical testing pen |
| Brand Name | Gaqqee |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage range | AC24-250V |
| LED color | red/green |
| Batch head material | CR-V alloy steel |
| Batch head diameter | 3.5mm |
| Shell material | ABS |
| Exposed screwdriver head | 15MM |
Instock
There are no reviews yet.