Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.489 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| UNI-T Model | UT261A, UT261B |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | UT261A, UT261B |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.