Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.394 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 6 cm |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | UT262E |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Voltage range | 70V-1000V |
Instock
There are no reviews yet.