Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 4 cm |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Power Tester, for E27 B22 E14 Lamp Bulb Light Test |
| Brand Name | RYSJM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Supply | normal |
| Body size | 142X82X27mm |
| Environmental rang | -15-105C |
| Scope of application | LED lighting, exhaust fans, small household appliances, etc |
| Working voltage | AC 85-265V |
| Features1 | New material |
| Features2 | Super personality |
| Features3 | Easy operate |
| Features4 | Multi-interface |
| Power Range | 0-600W |
| Application | Ceiling lights, bedroom lights, living room lights, exhaust fans |
| Lamp holder1 | E27 |
| Lamp holder2 | B22 |
| Lamp holder3 | E14 |
Instock
There are no reviews yet.