Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-IPC715 |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Dimension(LxWxD): | 183x110x36.5mm |
| Display: | 5.4 inch 1920×1080 IPS HD screen |
| Ethemet Port: | 10/100/1000M adaptive |
| WIFI: | Built-in wireless WIFI, rate 150M |
| External storage: | external SD card can be connected, the maximum support is 32G |
| Battery Type: | 7.4V/3350mAh Lithium Battery |
Instock
There are no reviews yet.