Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | IC Chip Tester |
| Brand Name | Gaqqee |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Scope of Test | IC Chips, Transistor, Optocoupler, Amplifier |
| Test Chips | 74HC series, 74LS series, CD4000 series, HEF400 se |
| Test Mode | 5V Mode, 3.3V Mode Auto Mode |
Instock
There are no reviews yet.