Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HT812A Network Cable Tester |
| Brand Name | TELEHILL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.