Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.258 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 4 cm |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | UT25A |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Operating Voltage | 90~120VAC |
| Working Frequency | 47~63Hz |
| GFCI Test | About 6mA |
| Open Ground | YES |
| Open Neutral | YES |
| Open Hot | YES |
| Hot/NEU Reverse | YES |
| Hot/GND Reverse | YES |
| GFCI Testing In Progrss | YES |
Instock
There are no reviews yet.