Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 8 cm |
| Is Smart Device | YES |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ANENG AC27 Socket Tester |
| Brand Name | ANENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | White/Black |
| Product name | Phase Meter |
| RCD Current | RCD 30mA |
| Applicable Socket | 10A/16A Convertible Universal |
| Scope of Application | 250V 50Hz/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.