Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SK-18 |
| Brand Name | cretrust |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Plug | US/UK/EU |
| RCD voltage | 220V±20V |
| Operating voltage | 48-250V/45Hz |
| RCD leakage current | >30mA |
| Zero ground voltage range | 60V-2500V(20-60Hz) |
| Operating temperature | 0°C~40°C |
| Operating Humidity | 20%-70% RH |
| Storage temperature | -10°C~50°C |
| Storage Humidity | 20%-70% RH |
Instock
There are no reviews yet.