Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-8509 |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | Network Cable Tester |
| Dimension(LxWxD): | 205x38x29mm, 138x76x34mm |
| Applicable Network Cable: | CAT5, CAT6 |
| Length Measurement Range: | 5~200m(±3m) |
| Low Battery Reminder: | Yes |
| Lighting Function: | Yes |
| Battery Type: | 3.7V/1500mAh Lithium Battery(Transmitter) |
Instock
There are no reviews yet.