Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Cable Depth Measurement | Receiver 0-2.5 m |
| Main function | Detect Walls And Underground Cables |
| Receiver Battery | 6*1.5V AAA (it's not included) |
| Measurement Accuracy | 0.01 |
Instock
There are no reviews yet.