Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-816L |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size: | 250x150x50mm |
| Max. Test distance: | 500m(1000feet) |
| Max. Depth Distance: | 91cm(3feet) |
| Power: | 1100mAh Lithium Battery |
Instock
There are no reviews yet.