Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Brand Name | peacefair |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS |
| Applicable Machine | 24V/36V/48V/60V/72V |
| Size | 105x75x25mm/4.13×2.95×0.98in |
Instock
There are no reviews yet.