Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 455KHz |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Supply | 3.7V 1500mAh lithium battery |
| Withstand Voltage | 60V |
| Function 1 | rj45 network tester |
Instock
There are no reviews yet.