Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 8 × 6 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | LT-GJ3C |
| Brand Name | YEKMLCO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Input Voltage | AC85-265V |
| Output Voltage | DC20V/300V/320V |
| Output Current | 1mA/30mA |
| Operating Temperature | -20-55 |
| Application1 | LED tester tv backlight tester |
| Application2 | Test Electronic Components |
| Characteristic | No Size Limited |
Instock
There are no reviews yet.