Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Smart Socket Tester |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Test voltage range | 0.1V~250V/40~1kHz |
| RCD current | >30mA |
| Battery | 2*AAA Battery(Not included) |
Instock
There are no reviews yet.