Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-488 |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Poe Checker |
| Interface description: | 4 RJ45, 2 DC interfaces |
| Applicable cables: | CAT5, CAT6 |
| Max Testing Range: | 600m |
| Voltage Test Range: | DC 0-60V (PoE Test) |
| Test Range Power: | 0-18W(PoE Test) |
| Power Test Range: | 0-180W(Power test) |
| Low battery indicator: | Yes, 2.7V |
| Power: | AAA Battery (Not Include) |
Instock
There are no reviews yet.