Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HWL 300 |
| Brand Name | JUANJUAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Function 1 | Side LED TV |
| Function 2 | Side light bar |
| Function 3 | Side single lamp beads |
| Function 4 | Side Diode |
| Function 5 | LED Tester |
| AC input | 85V-265V AC |
| DC output | 0V-300V DC |
Instock
There are no reviews yet.