Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NF-817 |
| Brand Name | NOYAFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name: | Underground Cable Tester |
| Dimension(LxWxD): | Maintester: 127x48x26mm; Receiver: 148x40x25mm |
| The Maxlength distance: | 500m(1640 feet) |
| The Max depth distance: | 0.8m (2.6 feet) |
| Max.signal voltage: | 45V |
| Battery: | 9V battery(Not included) |
Instock
There are no reviews yet.