Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.193 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | ABS |
| Package Includes | 1x E-Bike Tester |
| Applicable Machine | 24V/36V/48V/60V/72V |
Instock
There are no reviews yet.