Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 23 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | CKT2810B CKT2830 CKT2832 |
| Brand Name | DINGCHENDIANZI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Supply | Voltage: 110V/220V Frequency: 50Hz – 60Hz |
| Signal Level | 0.1V, 0.3V, 1V |
| Product Name | CKT2810B Digital LCR Meter ESR Tester Resistance Measurement CKT2830 CKT2832 |
| Display | 4.3 inches True-color TFT LCD |
| Adjustment | Open / short / load |
| Range | Auto, Hold, Manual selection |
| Source Resistance | 30Ω, 100Ω |
Instock
There are no reviews yet.