Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 20 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | AN1-A623 |
| Brand Name | KUAIQU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Display Count | 1999 |
| LCD Backlight | yes |
| Power | 9V(6F22*1) |
| Product Size | 180*87*50mm |
| Product Net weight | 300G |
| feature 3 | Inductance meter |
| feature 4 | LCD Backlight |
| Battery | 9V(6F22*1) (no include) |
| feature 7 | Inductance measurement |
Instock
There are no reviews yet.