Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 6 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | DPM8608 |
| Brand Name | JUNCTEK |
| Origin | Mainland China |
| Input voltage range | 10-75V |
| Output volatge | 0.01-60V |
| Output current | 0.001-8A |
| Way of working | BUCK |
Instock
There are no reviews yet.