Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 34 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes, Yes |
| Model Number | VC4090A |
| Brand Name | Victor |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Measurement Range(C) | 0.01pF – 99999μF, Ruoshui4090 |
| Measurement Range(L) | 0.01μH – 9999H |
| Measurement Range(R) | 0.0001Ω – 99.99MΩ |
| Test Frequency (Hz) | 10~100kHz |
Instock
There are no reviews yet.