Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 13 cm |
| Brand Name | UNI-T |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Color | Red |
| High-precision | LCR Meter |
| Output impedandce | 10Ω |
| Range method | Automatic |
| Equivalent way | Series Parallel |
Instock
There are no reviews yet.