Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | JU-A623 |
| Brand Name | Nice-power |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Display Count | 1999 |
| Power | 9V(6F22*1) |
| Product Size | 180*87*50mm |
| Product Net weight | 300G |
| Feature 1 | Inductance meter |
| Feature 2 | LCD Backlight |
| Feature 3 | 9V(6F22*1) (no include) |
| Feature 4 | Inductance measurement |
Instock
There are no reviews yet.