Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | N-DRBDT6013 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Capacitance range | 600pF/6nF/60nF/6uF/60uF/600uF/6000uF/60mF/100mF |
| On-off buzzer | Yes |
| Data Hold | Yes |
| Screen backlighting | Yes |
| Capacitance meter size | 148x70x35mm |
| Power supply | 2 No. 5 batteries (not included) |
Instock
There are no reviews yet.