Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SK-6013 |
| Brand Name | SNAKOL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Capacitance measurement range | 200pF-20000uF |
| Maximum display | 1999 Counts |
| Sampling rate | 2~3 times persecond |
| power supply | 9V battery Not included |
Instock
There are no reviews yet.