Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | Gaqqee |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Measuring range | 0~9.99mW/cm2 |
| Calibration | 2450MHz |
| Warning | 5.0mW/cm2 |
| Accuracy | ±1db |
| Power supply | 9V battery (delivery without battery) |
| Battery life | about 1 year in normal use |
| Size | 130*50*32mm |
| Model Number | HT-M2 |
Instock
There are no reviews yet.