Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | TUFTM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | ESD Test Meter |
| Output Type | 0~±1.49KV/±1.0~±20.00kV |
| Size | 123mm (L)*73mm (W) * 25mm (D) |
Instock
There are no reviews yet.