Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | Shahe |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Sensitivity | ±5mT(50Gs) |
| Battery | 2 batteries, 1.5V AAA, No.7 battery |
Instock
There are no reviews yet.