Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Model Number | EM4556 |
| Detection Range | EF |
| Detection Frequency | 5Hz-6GHz |
| Net Weight | 0.66 lbs / 0.30 kg (including all accessories) |
| Overall Dimensions (L x W x H) | 6.57 x 3.27 x 1.34 in / 167 x 83 x 34 mm |
Instock
There are no reviews yet.