Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | TOOLTOP |
| Origin | Mainland China |
| Model | HFS-P3 |
| Sensor | 48mm Geller counter |
| Measuring range | 0.05uSv/h~50mSv/h |
| Interface | Type-C |
| Battery | 150mA/h (built-in lithium battery delivered) |
Instock
There are no reviews yet.