Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 21 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, IWIN |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Model Number | U910 |
| Power | Electronic |
| Product name | Ultrasonic Detector Ultrasonic Pulse Velocity For Concrete Testing |
| Operation method | Touch screen |
| Number of channels | 2 channels |
| Host Size | 300x200x55 mm |
| Power supply mode | 220V-16V AC/DC |
| Communication interface | USB, Bluetooth, wifi |
| Gain Accuracy (dB) | 0.5 |
| Bandwidth (kHz) | 1-500 |
| Dynamic range (dB) | 146 |
Instock
There are no reviews yet.