Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | None |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Working ambient temperature | -10°C – 40°C |
| Volume | 270 x228 x95mm (LxWxH) |
| Weight | 2.5kg |
Instock
There are no reviews yet.