Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 127 × 67 × 77 cm |
| Brand Name | LanYuXuan, TOPNITH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Model Number | FZ – 825 |
| Properties | veterinary orthopedic surgical instruments |
| Product name | ELECTRIC LIFTING OPERATION TABLE for Animal |
| Material | stainless steel |
| power | 110v-240v |
| Table Size | 90*60cm, 120*60cm |
| Adjustable height range | 65.50–106 cm |
| Standard Accessory5 | IV pole+stainless steel waste bucket |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.