Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 8 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 5 step pipe block |
| Brand Name | TMTECK |
| Origin | Mainland China |
| country of origin | china |
| block type | 5 wedge step pipe block |
| step thickness | 2.5mm/5mm/10mm/15mm/20mm |
| material | 1018 steel |
| brand | tmteck |
Instock
There are no reviews yet.