Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | LanYuXuan, MSL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Place of Origin | China |
| Model Number | MSLPU43A |
| Power Source | Electric |
| Warranty | 1 Year |
| After-sale Service | Online technical support |
| Material | Metal, Plastic |
| Shelf Life | 1 year |
| Quality Certification | ce |
| Instrument classification | Class II |
| Safety standard | None |
| Net weight | 1.7kg |
| Screen | 5.7-inch color LED touch screen |
| Language | multi-language |
| Printer | Built-in graphics thermal printer |
| Switch | foot switch |
| Long battery life | > 6 hours |
| Interface design | USB |
| Updates | online software updates |
| Scanning function | real-time scanning function |
| image scanning speed tips | 12 |
Instock
There are no reviews yet.