Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 36 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | DYX-MSLPX37, MSLPX37 |
| Brand Name | Deyxtech, MSL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong China |
| Power Source | Electricity |
| Warranty | 1 Year |
| After-sale Service | Online technical support |
| Material | Metal plastic |
| Shelf Life | 3 years |
| Quality Certification | ce |
| Instrument classification | Class II |
| Safety standard | GB15979-2002 |
| Product name | Medical X-ray fluoroscopic machine for radiology |
| Application | Radiography Department |
| Function | Medical Radiography |
| Type | Medical Equipment |
| Keyword | Easy |
| Usage | Medical X-ray Diagnosis |
| X-ray tube voltage | 45-70KV adjustable |
| Input current | AC220V |
| X-ray tube current | 05mA |
Instock
There are no reviews yet.