Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | GOYOJO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CE, ISO |
| type | ultrasonic flaw crack detection device |
| model number | JITAI9102 |
| Material Sound Speed | 100~20000m/s |
| Gain Adjustment | 0~110dB |
| Flaw Detection Sensitivity Margin | ≥62dB |
| ultrasonic flaw detector probe | $40 |
| DAC & AVG & TCG | YES |
| Frequency Range | 0.5~20Mhz |
| Built-in Standards | YES |
| PC Communication | YES |
| Battery | Lithium Ion Battery 5.0Ah |
Instock
There are no reviews yet.