Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 60 cm |
| Brand Name | LanYuXuan |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | LTDC05 |
| Power Source | Electric |
| Warranty | 1 Year |
| After-sale Service | NONE |
| Material | other |
| Shelf Life | 1years |
| Quality Certification | ce |
| Instrument classification | Class II |
| Safety standard | None |
| Type | Dental Chair |
| Operation light | Luxurious LED operation |
| Automatic cup filler | 1 set |
| Dental stool | C model |
| X-ray film viewer | Led X-ray film viewer |
| Purified water-supplied system | 1 set |
| Low speed air motor handpiece tie-in | 1 set |
| Three way syringe | 1 set |
| Power supply | 24V Noiseless DC motor chair |
Instock
There are no reviews yet.