Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 39 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 18 months |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | Liaoning, China |
| Model Number | ZBL-U5200 |
| Power | Electronic |
| Control Mode | Built-in AB industrial control board |
| Sampling Interval(μS) | 0.025~1638.4 optional multiple levels |
| Operating Mode | Touch screen & Keys |
| Monitor | 5.7 inch, semi inverse semi penetration, TFT |
| Number of Channels | 1 emitter+1 receiver |
| Data Storage | Built in electronic hard disk(≥4GB)+U disk |
| Acquisition Mode | Single channel manual point by point acquisition |
| Trigger | Signal trigger |
| Acoustic Time Accuracy(μS) | 0.025 |
| Dynamic Range(dB) | 154 |
Instock
There are no reviews yet.