Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | NDT680 |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Measuring Range | 0 ~ 15000 mm |
| Amplifier Accuracy | +/-1 dB |
| Display Delay | -20-3400us |
Instock
There are no reviews yet.