Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Y-1, Y-1 |
| Brand Name | NITERUS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Warranty | 2 years |
| Power source | AC 220V ±10% 50HZ 5A |
| Output | AC 36V 10A Probes of A.D.E.O can be selected for fitting |
| Fault detection speed | ≥6 m/ m |
| Temperature rise of probe | ≤60℃ |
| Weight of the detector | ~6.6Kg |
Instock
There are no reviews yet.