Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | LanYuXuan, SonoScape |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | E1V |
| Power Source | Electric |
| Warranty | 1 Year, 3 Years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Material | Metal, Plastic |
| Shelf Life | 2 years |
| Quality Certification | ce |
| Instrument classification | Class III |
| Safety standard | None |
| Application | veterinary ultrasound scanner |
| Product name | SonoScape E1V veterinary ultrasound scanner with rectal probe L741V |
| Certificate | CE ISO |
| Imaging mode | CF+B Model Simultaneously |
| Language | Spanish English Italian |
| Color | White |
| Battery | Built-in Lithium Battery |
| Software package | professional veterinary software package |
| Keyword | Veterinary use |
Instock
There are no reviews yet.