Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 38 × 18 cm |
| Model Number | JITAI910, JITAI910 |
| Brand Name | GOYOJO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Type | Ultrasonic Flaw Detector |
| Velocity Range | 1000~15000 |
| Pulse shift | -7to +9984us |
| Frequency Range | 0.5~20Mhz |
| Gain | 0~120dB |
| Dynamic Range | 32dB |
| Vertical linearity error | not more than 3% |
| Horizontal linear error | not more than 0.2% |
| Dimensions | 220*140*50mm |
| Weight | 4.0KG |
Instock
There are no reviews yet.