Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | AN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Standard frequency | 30KHz |
| Max power | 150 W |
| Power | 12-24V/DC or 110V/AC-220V/AC |
| Weight | 1kg |
Instock
There are no reviews yet.