Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | EM2280 |
| Brand Name | all sun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Power Requirement | Standard 9-Volt |
| Power Consumption | 26mA, typical |
| Frequency Response | 36000-44000Hz |
Instock
There are no reviews yet.