Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | None |
| Model Number | Q81C9FF100664 |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Type | 1 Set DY26A Ultrasonic Flaw Detector |
| Type 2 | Ultrasonic Detector |
Instock
There are no reviews yet.